Главная » 2009 » Октябрь » 11 » Тимощук: Головне, що ми вистояли
Тимощук: Головне, що ми вистояли
14:36

Після історичної перемоги над англійцями віце-капітан збірної України Анатолій Тимощук поспілкувався з журналістами.

У плей-офф нам треба тільки перемагати. Іншого виходу у нас немає. Чи лякає мене той факт, що ми жодного разу не перемагали у стикових матчах?

Побачимо. В Андоррі я відпочину і з новими силами буду готуватися до плей-офф.

Після таких матчів важче відновлюватися фізично чи психологічно?
Думаю, що друге. Сьогодні добре зіграла вся команда. У другому таймі було трошки важко, але ми вистояли. Це додасть нам упевненості, але не можна казати, що гра з Андоррою буде прохідною. Всі команди, які грали з ними на виїзді не без проблем брали свої очки.

Нам треба зробити все можливе, щоб серйозно поставитися до цієї команди і перемогти, а тоді думати про наступного суперника. Ви кажете, що ми ніколи не перемагали у стикових матчах, але ми і Англію ніколи не обігрували. Немає нічого неможливого. Зараз нам не треба думати про стикові матчі, а тільки про гру з Андоррою.

Коли Шевченко не забив пенальті, у вас не виникло ніяких асоціацій з матчем ЧС-2006 проти Швейцарії?
Ні. Які тут можуть бути асоціації? Там була серія післяматчевих пенальті, а тут - ігровий момент. Ще було достатньо часу, адже це сталося тільки на 16 хвилині і нас було ще 70 хвилин, щоб довести матч до перемоги, що ми і зробили – забили, мали ще моменти. Англійці приїхали сюди не відбувати номер, а також хотіли вже при рахунку 1:0 в нашу користь зіграти хоча б внічию.

Те що англійці грали в меншості, домогло Україні перемогти?
Так. У другому таймі ми трошки підсіли. Англійці перебудувалися і почали грати гостріше. Головне, що ми вистояли.

Категория: Сборные | Просмотров: 605 | Добавил: romantikp71 | Рейтинг: 0.0/0 |