Главная » 2009 » Август » 5 » І Ребров не допоміг
І Ребров не допоміг
22:58

Відбулися матчі другого попереднього раунду Кубка України. Однією з найбільш інтригуючи була зустріч луцької «Волині» та володаря аматорського кубка – командою «Ірпінь» з села Гориничі Київської області, яка укомплектована головним чином колишніми гравцями української збірної – Сергій Коновалов, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Юрій Дмитрулін, Віталій Косовський, Василь Кардаш, Владислав Ващук та інші футболісти, за плечима яких серйозний досвід.

Перед грою з лучанами команда з Київщини підкріпилася ще й Сергієм ребровим, котрий так і не знайшов команди, в якій би хотів завершити кар’єру. Однак навіть і це підсилення не дозволило віковому колективу протистояти одному з лідерів першої ліги. Попри побоювання Кварцяного «Волинь» без проблем здолала суперника з рахунком 4:1.

Хоча футболісти «Ірпіня» й були озброєні досвідом, але, звичайно, мали проблеми з фізичною підготовкою. Лучани ж знаходяться зараз у чудових кондиціях, що й використали на свою користь. Більш-менш рівна гра тривала у першому таймі. Тільки ближче до його завершення «Волинь» вийшла вперед завдяки голу Рибальченка.

По перерві сили почали остаточно залишати ветеранів, і лучани ще тричі розписалися у воротах «Ірпіні» - «дубль» оформив Рибальченко, ще по одному голу забили Пічкур і Лопес. У господарів єдиний м’яч під завісу матчу провів Степанидин.

«Ірпінь»: 1. Жил кін, 6. Безсмертний, 15. Ващук, 2. Кардаш, (18. Сухомлинов, 33), 13. Грицина, 11. Цихмейструк, 7. Степанидин, 4. Яшків (9. Пелах, 54), 5. Ребров, 8. Коновалов, (10. Косовський, 67), 3. Нагорняк

«Волинь»: 42. Ндоє, 2. Шевелюхін, 3.Сімінін, 24. Мостовий, 5. Лопес, 21. Кінаш (4. Карковський, 69), 31. Пічкур, 15., Кабанов (16. Рибальченко, 15), 9. Пищур (34. Шаврін, 35), 10. Шарпар, 11. Гошкодеря

Голи: Рибальченко (38, 65), Пічкур (51), Лопес (68) - Степанишин (70)

Попередження: Пищур (26), Сімінін (43) - Нагорняк (45)

Судді: Я.Козик (Мукачево), І.Кувік, І.Староста (обидва - Ужгород)

"Сталь" Д - "Зірка" 1:0

Категория: Кубок Украины | Просмотров: 849 | Добавил: romantikp71 | Рейтинг: 0.0/0 |