Главная » 2009 » Август » 3 » Воронін відкрив новий стадіон "Еспаньйола"
Воронін відкрив новий стадіон "Еспаньйола"
00:55

На відкриття нового стадіону "Корнелла Ель Прат", "Еспаньйол" запросив англійський "Ліверпуль" і підопічні Бенітеса не зіпсували господарям свято, поступившись у товариському матчі з рахунком 0:3.

Взяв участь у поєдинку і Андрій Воронін, який вийшов на поле на 70 хвилині, замінивши Стівена Джерарда. Однак український нападник "червоних" нічим не запам’ятався.

Будівництво стадіону "Корнелла Ель Прат" тривало три роки, а його вартість становить 60 мільйонів євро. "Еспаньйол" відкрив суто футбольну арену, яка вміщує 40 тисяч глядачів, на новий сезон 2009/2010.

У першому таймі Стівен Джерард влучив у поперечину та стійку воріт господарів, однак у проміжку між небезпечними ударами англійця, результативним ударом в "Еспаньйола" відзначився Луіс Гарсія. Захисники "Ліверпуля" не встигали за швидкими атаками суперника і в другому таймі. Тому ще два м’ячі побувало у воротах Рейни після перерви. В обох випадках результативні удари на свій рахунок записав Бен Саар. "Ліверпуль" поступається "Еспаньйолу" 0:3.

Товариський матч. Корнелла. 2.08.2009 р.
"Еспаньйол" – "Ліверпуль" 3:0
Голи: Луіс Гарсія 19, Бен Саар 64, 87.

"Еспаньйол": Камені, Гарсія, Пареха (Коромінас 61), Гонсалес, Піллуд, Гарсія, Де Ла Пенья, Хуртадо Перес, Накамура, Тамудо, Вальєхо (Бен Саар 60).

"Ліверпуль": Рейна, Інсуа (Доссена 46), Каррагер (Келлі 84), Сан Хосе, Джонсон (Деген 46), Бенаюн (Бабель 46), Маскерано (Спірінг 46, Хабі Алонсо 84), Лейва (Плессіс 70), Кюйт (Рієра 70), Джерард (Воронін 70), Торрес (Нгог 70).

liverpoolfc.tv

Категория: Украинцы зарубежом | Просмотров: 805 | Добавил: romantikp71 | Рейтинг: 0.0/0 |