Главная » 2009 » Июль » 26 » Хачеріді: Газаєв поставив задачу забити десять голів
Хачеріді: Газаєв поставив задачу забити десять голів
03:42

Євгеній Хачеріді – нове обличчя в вітчизняному футболі, саме він зміг допомогти діючим чемпіонам київському «Динамо» закрити проблемне місце центрального захисника під час епідемії травм в команді. Одразу після розгрому над «Таврією» Євген відповів на питання кореспонденту сайту turnir.com.ua

Вболівальникам, які слідкували за грою, вона дуже сподобалась
Мені також дуже приємно обігравати команду за всіма статтями.

У вас сьогодні була нагода також забити
Так, була, але свій момент реалізувати не вдалось. Взагалі забивати не часто вдається, але трапляється що вистрілюю.

Другий тур суперник не може забити бодай м’яча в ваші ворота, не малий вклад в такий результат внесли саме ви, що про це каже головний тренер Валерій Газаєв?
Якщо врахувати матч за Суперкубок, то це вже третя гра без пропущених м’ячів. Головний тренер лише підбадьорює нас, каже, що ми молодці, надалі так потрібно грати.

Після першого тайму рахунок був 3:0 на вашу користь, що в перерві, в роздягальні казав головний тренер?
Валерій Георгійович попросив не зупинятись на тому, що є та забити десять м’ячів, нам вдалось забити всього шість.

Невже в «Динамо» план до кінця чемпіонату забити більше ста голів?
Такої задачі немає, якщо нагоди є, їх потрібно реалізовувати та побільше забивати, це зайвим не буде.

Під кінець першого тайму Каддурі отримав пошкодження, що з ним?
У нього болить нога, проста гематома, нічого страшного не повинно бути.

Коли ви розпочинали свою кар’єру, ви зразу стали захисником, адже такими габаритами і голкіпером можна було б стати
Більшість ігрової кар’єри грав на позиції захисника, тут я себе почуваю найбільш комфортно.

На що ви витратили преміальні за перемогу в Суперкубку?
Немає часу про це думати, поки що не вирішив.

Ходили чутки, нібито, якби ви не заграли в «Динамо», то повернулись назад в луцьку «Волинь»
Я мав розмову з Віталієм Кварцяним, він кликав мене до Луцька, але я б, напевне, не повернувся до «Волині».

Кварцяний дуже хвалив тебе, навіть порівнював з Лужним
Таке порівняння дуже приємне для мене.

Коли грав в «Волині», відчував якесь особливе ставлення до себе?
Кварцяний постійно казав мені, що я повинен вирости в великого гравця.

З ким вам більше до вподоби працювати: з Газаєвим чи Кварцяним?
Авжеж з Газаєвим, адже він мені довіряє, саме при ньому я отримав місце в основному складі. Який сенс грати в команді, якщо тренер на тебе не розраховує?

Як оцінюєш свою гру, над чим потрібно попрацювати?
З кожним матчем мені потрібно прогресувати, переходити на новий рівень. А попрацювати потрібно над швидкістю мислення на полі.

Категория: Матчи Премьер-лиги | Просмотров: 689 | Добавил: romantikp71 | Рейтинг: 0.0/0 |