Главная » 2009 » Август » 11 » Єфремов: «Арсенал» на телетрансляціях заробив понад 500 тис. грн
Єфремов: «Арсенал» на телетрансляціях заробив понад 500 тис. грн
15:35

Генеральний директор вітчизняної Прем’єр-ліги Олександр Єфремов розповів про відповідь на запит київського «Арсеналу» щодо перерахування столичному клубу грошей за передачу медіаправ в минулому сезоні.


Олександр Єфремов повідомив, що Прем’єр-ліга своєчасно відповіла на лист «Арсеналу». Зокрема він сказав: «У ФК «Арсенал» не хочуть визнавати очевидного. Ми передали у клуб повну роздруківку документів, згідно з якими «Арсенал» отримав понад півмільйона гривень.

Так, це невеликі гроші, але щоб заробляти більше, треба працювати разом, а не розхитувати човен, у якому пливеш. Але опозиціонери тільки те й роблять, що зневажають Лігу. По кожній дії – позов, нищівна критика, а самі роблять дії абсолютно несумісні з поняттям не тільки корпоративної етики, але й звичайної.

На стадіонах, де проходять ігри, не вивішується прапор Прем’єр-ліги, на формі гравців відсутній логотип чемпіонату, немає логотипу і серед рекламних щитів. Це навіть не зневага, це паплюження змагань, в яких береш участь».


Також Олександр Єфремов розповів щодо рішення останнього засідання Дисциплінарного комітету Прем’єр-ліги, на якому «Арсенал», «Динамо», «Дніпро», «Кривбас» та «Металіст» було попереджно за те, що вони на матчах не вивісили прапор Прем’єр-ліги.

Олександр Андрійович подібні дії цих клубів прокоментував наступним чином: «Ви вважаєте це правильно брати участь у змаганнях і не вивішувати офіційний прапор? Це питання не до мене, а до Дисциплінарного комітету, який складається з представників всіх шістнадцяти клубів. Саме цей орган футбольного правосуддя виніс таке рішення й має слідкувати за його виконанням.

Від себе хочу сказати лише, що правила однакові для всіх. Інакше порядку та процвітання ніколи не буде. Зараз же ми спостерігаємо потоки інформації, загалом провокаційної та неправдивої, що захлиснули сторінки Інтернету та друкованих видань. Це робиться з простою метою – дискредитувати Прем’єр-лігу та її діяльність.

При цьому використовуються абсолютно неприпустимі для об’єктивної журналістики прийоми: підміна та перекручування фактів. Тобто «біле» називають «чорним». Якщо факту немає, він вигадується. Дійшло до того, що колишнього гендиректора Прем’єр-ліги Максима Бондарева назвали горілчаним магнатом, навіть не замислившись: а навіщо магнату займатись щоденною рутинною справою, коли горілка, а разом з нею і гроші, й так капають щодня».

10 серпня сплив термін, який Прем’єр-лізі надала Федерація футболу України, щоб внести зміни до Статуту, а віце-президент ФФУ Сергій Стороженко пригрозив Лізі ліквідацією.
Олександр Єфремов же вважає, що ліквідувати Прем’єр-лігу ФФУ не вдасться: «Сергій Михайлович має знати, що в нього не вийде ліквідувати Прем’єр-лігу.

У Статуті сказано, що Прем’єр-ліга може бути ліквідована рішенням Учасників, а Стороженко не є Учасником Ліги. Або в інших випадках, передбачених законодавством – тобто за рішенням суду, якого не має. Нам говорять нібито це не добропорядна преса хибно інтерпретує заяви пана Стороженка. Але... інтерпретує постійно, а жодного спростування від нього не надійшло. Значить, комусь так вигідно».

Олександр Андрійович наголосив на тому, що Статут, погоджений, до речі, ФФУ, говорить про те, що Прем’єр-ліга та федерація футболу визнають статус одна одної і будують свої взаємовідносини на принципах взаємоповаги та взаємодовіри. Про це йдеться також у Договорі між ФФУ та ПЛ про організацію та проведення змагань.

А підтримавши позов ФК «Дніпро», Федерація футболу знехтувала цими нормами. Адже позов фактично був не проти державного реєстратора, а проти існування Прем’єр-ліги як такої.

Категория: Новости Премьер-лиги | Просмотров: 328 | Добавил: romantikp71 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]