Главная » 2009 » Октябрь » 11 » Думка хорватської преси про матч Україна-Англія
Думка хорватської преси про матч Україна-Англія
12:03

Думка Хорватського порталу hrt.hr про матч Україна-Англія

Україна в Дніпропетровську побила Англію 1-0, і майже напевно залишила Хорватію без кваліфікації до чемпіонату світу, який наступного року відбуватиметься в Південній Африці. Єдиний гол забив на 29-й хвилині Назаренко.

Англія програла лише один раз, і це сталося проти України.
З цією перемогою, Україна закріпилася на другому місці в групі, яка веде до плей-офф.

Шевченко не забив пенальті

Після початкового наступу, Україна мала шанс на 16-й хвилині, щоб вийти вперед. На 14 хвилині, Фердинанд пропустив м'яч на Мілевського, воротар Грін, збив форварда українців. Суддя вказав на пенальті, і Грін отримав червону картку. Капелло з гри зняв Ленона, і у рамку воріт вийшов Девід Джеймс. Шевченко виконав удар з 11-метрів, але м'яч потрапив у штангу.

Хорватія в безнадійній ситуації

Напередодні останнього раунду поєдинків, Україна має на 1 очко більше від Хорватії і забезпечить друге місце в групі, якщо в середу переможе на виїзді Андору. Хорватія буде гостем в цей же час в Казахстані, де лише у разі перемоги, власне, Хорватії в Астані, і не виграшу Україною в Андорі, Хорватія може сподіватися на кваліфікацію до ЧС-2010.

Категория: Сборные | Просмотров: 618 | Добавил: romantikp71 | Рейтинг: 0.0/0 |